فروشگاه اینترنتی زیمکالا

فروشگاه اینترنتی زیمکالا

کیفیت بالا، قیمت رقابتی، خرید مطمئن

با توسعه فن آوري اطلاعات مخصوصا اينترنت ، زندگي انسانها بطور کل متحول و دگرگون شده و روشهاي خريد نيز در عصر جديد هوشمندانه تر ،دقيقتر و آسانتر گرديده است.

امروزه دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای درون شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آن ها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و مدرن ‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

زيمکالا يک فروشگاه اينترنتي خرده فروشی کالا با امکانات به روز و هوشمند است که شما را در انتخاب صحيح،با قيمت هاي بسيار مناسب ياري مي کند و از طرفي نياز به صرف وقت گران بها براي خريد نخواهيد داشت. فروشگاه اینترنتی زيمکالا به دلیل ارتباط مستقيم با توليد کنندگان سعي نموده قيمت ها را بدون دخالت واسطه ها به دست مصرف کننده نهایی برساند.

فروشگاه اینترنتی زيمکالا در استراتژي کاري خود از تحقيق و توسعه (R&D) براي بهبود روند امور بهره مي جويد،به همین دلیل به مرور زمان و با توجه به نياز روز جامعه امکانات و خط مشي جديدتر در کارها ملموس خواهد بود.

نام زیمکالا متشکل از دو کلمه "زیم" و "کالا" می باشد که کلمه "زیم" از نام رودخانه ای در شهرستان دالاهو استان کرمانشاه در غرب ایران به نام زمکان یا زیمکان گرفته شده است.