درباره فروشگاه اینترنتی زیمکالا

کیفیت بالا، قیمت رقابتی، خرید مطمئن

با توسعه فن آوری اطلاعات مخصوصا اینترنت، زندگی انسان ها بطور کل متحول و دگرگون شده و روش های خرید نیز در عصر جدید هوشمندانه تر، دقیق تر و آسان تر گردیده است.

امروزه دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای درون شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آن ها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و مدرن ‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

زیمکالا یک فروشگاه اینترنتی خرده فروشی کالا با امکانات به روز و هوشمند است که شما را در انتخاب صحیح،با قیمت های بسیار مناسب یاری می کند و از طرفی نیاز به صرف وقت گران بها برای خرید نخواهید داشت. فروشگاه اینترنتی زیمکالا به دلیل ارتباط مستقیم با تولید کنندگان سعی نموده قیمت ها را بدون دخالت واسطه ها به دست مصرف کننده نهایی برساند.

فروشگاه اینترنتی زیمکالا در استراتژی کاری خود از تحقیق و توسعه (R&D) برای بهبود روند امور بهره می جوید،به همین دلیل به مرور زمان و با توجه به نیاز روز جامعه امکانات و خط مشی جدیدتر در کارها ملموس خواهد بود.

نام زیمکالا متشکل از دو کلمه "زیم" و "کالا" می باشد که کلمه "زیم" از نام رودخانه ای در شهرستان دالاهو استان کرمانشاه در غرب ایران به نام زمکان یا زیمکان گرفته شده است.